Kolo je celý můj život

Moje jméno je Vašek Kolář a spousta lidí mi říká Vasha. Ježdění na kole se věnuji přes 25 let a pořád mě baví se zlepšovat a posouvat hranice. Od mala závodím v Biketrialu, když jsem jako kluk tomuto sportu doslova propadl. Je to sport, který mě naplňuje a jízda na kole mě v životě nepřestane bavit.

Za roky, po které se věnuji Biketrialu závodně se mi podařilo posbírat několik titulů a rekordů. Mezi nimi jsou české a světové rekordy, tituly mistra ČR, Evropy a v neposlední řadě Mistra světa. Nejprve v mládežnických kategoriích a nakonec i v nejprestižnější kategorii Elite, což považuji za splněný sen, protože to znamená porazit ty nejlepší z nejlepších.

 

china vasha
IMG_0317

Poslední dobou jezdím aktivně na několika různých kolech - Trial, Street Trial, MTB Enduro a natáčím pravidelně videa na YouTube. Do ježdění s oblibou zapojuji různé freestylové triky. Zakládám si na tom, aby bylo vše provedené ve stylu a vypadalo to jednoduše. Tím se dost často liším od ostatních jezdců.

Také se specializuji na výuku jízdy na kole. Pořádám bike campy, nabízím individuální výuku a vedu Blanenský biketrialový klub, kde se společně věnujeme mládeži. Nejvíce se zaměřuji na své Bike Shows, které jsou v poslední době velice žádané, jelikož tenhle extrémní a atraktivní sport se hodí pro každé zpestření akce a nikdy nenechá diváky klidnými.

Tituly

12x Mistr Světa

3x Vice-Mistr Světa

5x Vítěz Indoor světového Poháru

8x Mistr Evropy

21x Mistr České Republiky

... a další hodlám ještě přidat ;-)

Úspěchy

Světový rekord – Pokořena Dračí věž v Čínském Harbinu. 40 pater, 800 schodů za 31minut.

Český rekord – 35 otoček na kole o 180 stupňů za 1 minutu.

Finalista televizní show Česko Slovensko má talent 2019, 2022 (podívejte se zde

Vyhlášen mezi top sportovci ASC Dukla a nejúspěšnějšími sportovci Jihomoravského kraje. Několikrát vyhlášen nejlepším sportovcem města Blanska a ÚAMK.

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím