Chcete pořádně rozpumpovat a pobavit návštěvníky své akce? Dopřejte jim moji BIKE SHOW!

Hledáte doprovodný program na Vaši akci? Rozjedu show na kole, jakou jste ještě neviděli! Ať už jde o vnitřní, či venkovní akce, vždycky se návštěvníci rádi pobaví. Při mém vystoupení jim navíc bude tuhnout krev v žilách. Neváhejte a dopřejte divákům show několikanásobného mistra světa na kole a finalistu TV show Česko Slovensko má talent.

JAK PROBÍHÁ VYSTOUPENÍ

 

Máte zájem o moji show na vaší akci? Pak vás jistě zajímá, jak to celé probíhá.

Na vystoupení jezdím vlastním dodávkovým autem, ve kterém mám připravené překážky vhodné pro velikost plochy určené na vystoupení. Poradím si s jakýmkoliv povrchem venku i vevnitř. Podle situace lze případně zapojit i překážky přímo na místě (podium, schody, stoly, atd). 

Předvedu show, která zahrnuje atraktivní a extrémní triky, které zvládne jen pár lidí na světě. Výskočím na střechu auta, seskočím z obrovské výšky, balancuji na kole tak, že to popírá gravitaci. Svoje vystoupení si sám moderuji a obvykle požádám o statečné dobrovolníky, kteří se sami stanou mými překážkami.

Po vystoupení pak obvykle odpovídám na dotazy, fotografujeme se a podepisuji své plakáty.

Cena mé Vasha Bike Show je individuální a odvíjí se od počtu vstupů a délky vystoupení.

Nemusím být sám. Vystoupení může podle možností doplnit a zpestřit některý z dalších zkušených jezdců na kole, jednokolce nebo trialové motorce. 

 

SPESTŘETE VAŠÍ AKCI CYKLOWORKSHOPEM

 

Přivezu překážky, kola a přilby. Připravím trať pro děti a začátečníky, kteří si mohou vyzkoušet základy jízdy na kole. Během workshopu všem příchozím vysvětlím, jak správně ovládat kolo, základy rovnováhy, správné pozice během jízdy v různém terénu, práci s těžištěm, přejezd přes jednoduché překážky a pokusím se zodpovědět na veškeré další dotazy.

Workshop je ideální v kombinaci s bike show, kdy se může vystoupení střídat v několika blocích s workshopem. Při výuce kladu důraz hlavně na bezpečnost.

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím