Adrenalinová Bike Show a cykloworkshop pro vaši venkovní akci

 

Rozjedu show na kole, jakou jste na Vaši akci ještě neviděli. Ať už jde o sportovní, firemní či kulturní akce, městské slavnosti, festivaly nebo dětský den, vždycky se návštěvníci rádi pobaví. Při mém vystoupení jim navíc bude tuhnout krev v žilách. Neváhejte a dopřejte divákům show několikanásobného mistra světa na kole a finalistu TV show Česko Slovensko má talent.

Chci Vaškovu Bike Show na svou akci

vut_show_orez

Pobavte mojí Bike Show návštěvníky vaší indoor akce

 

Rozjedu show na kole, jakou jste na Vaši akci ještě neviděli. Ať už jde o společenský ples, firemní večírek, nebo jakoukoliv vnitřní akci, vždycky se návštěvníci rádi pobaví. Při mém vystoupení jim navíc bude tuhnout krev v žilách. Neváhejte a dopřejte divákům show několikanásobného mistra světa na kole a finalistu TV show Česko Slovensko má talent.

Chci Vaškovu Bike Show na svou akci

Individuální výuka s Vaškem Kolářem

 

Je kolo váš dobrý kámoš a rádi byste se na něm něco přiučili? Vybereme čas a místo, domluvíme si podmínky a budu se vám individuálně věnovat, aby se vaše cyklistické schopnosti zlepšily. Ukážu správné provedení jednotlivých prvků, najdeme spolu chyby a poradím co udělat proto, aby se to povedlo i vám. Není důvod se stydět, rád vám pomůžu ať jste úplný začátečník, či pokročilý jezdec, dítě, nebo 70.letý chlapík.

Chci se zlepšit na kole s Vaškem

Individuální výuka Vašek Kolář 6
vasha_camp

Bike campy

 

Camp je určen pro všechny bikery, kteří mají rádi jízdu na horském kole ve volné přírodě a chtějí se zlepšit v technice ovládání kola. Nezáleží na tom, kolik je Vám let a jaké máte kolo, jde jen o to, zda se chcete něco přiučit, posunout se dál, mít větší radost z ježdění a strávit příjemný víkend plný zábavy na kole. Camp je zaměřený převážně na Enduro, Trail, XC, pro úplné začátečníky i středně pokročilé bikery.

Chci na Vasha bike camp

Kontaktní formulář

Máte zájem o Bike Show na svoji akci? Chcete se zlepšit na kole? Ozvěte se mi!

Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím